O Firmie

Boda Auto Detailing Tarnów

SIEDZIBA

Budynek ma do dyspozycji klientów posiadamy 3 stanowiska do wykonywania usług oraz 4 miejsca parkingowe. Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura i zapoznania się bliżej z naszą ofertą.

INOWACYJNE SYSTEMY

Zdajemy sobie sprawę, że w obecnych czasach pasja już nie wystarcza. Trzeba być na bieżąco w trendach obowiązujących na światowym rynku. W USA oraz Europie Zachodniej odchodzi się od tradycyjnych metod napraw - coraz więcej klientów zgłasza zapotrzebowanie na tańsze alternatywne usługi a właśnie Smart Repair jest idealną odpowiedzią. Dzięki nowatorskim, inteligentnym naprawom niewielkich uszkodzeń elementów zewnętrznych i wnętrza samochodu, klient opuszcza salon naprawczy samochodem wolnym od rys, zadrapań i innych defektów wynikających z codziennego użytkowania. Firma Boda Auto Detailing pracuje wyłącznie na oryginalnych narzędziach HBC System. HBC System posiada homologacje i referencje światowych liderów wśród producentów samochodów oraz firm ubezpieczeniowych. Firma od ponad dwudziestu lat wdraża systemy u wiodących producentów samochodów oraz firm zajmujących się profesjonalnie estetyką aut. Takie firmy, jak między innymi Daimler/Mercedes, Ford Motor Company i Honda udzieliły homologacji dla wszystkich systemów dostarczanych przez partnerów HBC na całym świecie.

Ponadto firma HBC System współpracuje z takimi firmami jak: BMW, Volkswagen, Suzuki i Porsche.

Poniżej zamieszczamy listę referencyjną… klientów HBC System:

- Porsche AG Dynamic Repair
- Ford Motor Company Ford Service Equipment
- Mercedes-Benz Small Repair
- Honda Motors Honda Smart Repair
- Renault Ixtar Smart Repair
- BMW AG Werk Leipzig + Regensburg
- VW AG Werk Wolfsburg + Hannover
- BMW AG Volvo Auto Planet AG
- Ziebart international
- Paint-Fix-Pro

Pracując nieustannie nad ofertą, poszukujemy jak najlepszych produktów do Auto Detailingu. Planujemy wdrażanie kolejnych usług będących nowinkami na rynku, takich by jednoczenie odpowiadały na potrzeby klientów. Aby zapewniały najwyższą jakość produktów wszelkie innowacyjne rozwiązania sprawdzamy na naszych pojazdach firmowych.

Firma Meguiar's została założona w 1901 roku i jest światowym liderem w produkcji środków i akcesoriów do pielęgnacji samochodów. Na arenie międzynarodowej Meguiar's prowadzi globalnie rozszerzoną działalność z centrali w Hong Kong'u i pomocniczych biurach w Toronto, Paryżu i Sydney. Meguiar's intensywnie koncentruje się na szkoleniach, jak również na jakością i wydajnością produktów, zdobywając dzięki temu szacunek producentów pojazdów takich jak BMW czy Mercedes - Benz. Ten ostatni jest ogólnoświatowym partnerem firmy Meguiar's. Meguiar's służy jako doradca większości głównych producentów pojazdów na całym świecie w tematach jakości lakierów jak i korygowania lakierów w fazie produkcji i u dealerów. W dodatku Meguiar's jest często producentem środków do pielęgnacji, które są… sprzedawane w sieciach sprzedaży danej marki jako własne produkty. Gałówna… siedziba… korporacji Meguiar's jest Irvine w Californi, a produkcja odbywa się w supernowoczesnej fabryce o powierzchni 200000 stóp kwadratowych w mieście Nashville w Tenessi.

Dzisiejsze zaawansowane lakiery wymagają coraz lepszej pielęgnacji, jeżeli chcemy, żeby przez długie lata zachowały odpowiedni wygląd.

 


Auto detailing, pranie i czyszczenie tapicerki, polerowanie auta, powłoki ceramiczne - Boda Group Tarnów

Przydatna informacja

Boda Auto Detailing - Smart Repair  i Auto Detailing

Boda Auto Group

Juliusza Osterwy 3, 33-100 Tarnów

e-mail: biuro@bodaautogroup.pl

Tel. 504 602 802

Wszelkie materiały znajdujące się na stronie nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez zgody
Copyright © Boda Auto Group. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search